Leden 2017

Hudba pro relax

15. ledna 2017 v 13:36 | Zrzka
Ahoj, také se potřebujete někdy odreagovat od veškerého stresu? Hudba pomáhá, ale ne jen tak ledajaká.. Hledala jsem nějakou relaxační hudbu v mé oblébené aplikaci 'youradio', ale nakonec jsem tam nenašla žádnou v tématě 'chillout', která by mě zaujala. Takže sem vám dám vlastně takový playlist.
1. Shape of you -. Tato písnička je i v mém playlistu

2. Don´t be so shy3. LaLaLaLa

Sluchátka do uší

14. ledna 2017 v 14:29 | Zrzka
Každé ráno než vstanu z postele, nasadím si sluchátka do uší a poslouchám svoji oblíbenou muziku, zavřu oči a vnímám svůj vlastní svět, do kterého mi nikdo nemůže zasahovat. Bez sluchátek bych den snad nepřežila. Během 1 roku jsem schopná si koupit kolem 150 sluchátek, protože mi vždycky přestane záhadně hrát jedno sluchátko a tak to můžu vyhodit do koše... :D Někdy poslouchám hudbu i ve škole (ehm, ano porušuji školní řád :D), ale tak co, když máme výtvarku?... A také hudbu poslouchám vždycky před spaním. Než usnu, tak poslouchám hudbu asi 4 hodiny. Je zajímavé, co se v mém vnitřním světě změní, když změním písničky ve svém playlistu v mobilu.. Asi jsem na hudbě závislá :D. Je to vlastně pro mě takový relax a způsob jak na chvíli zapomenout, jaký je svět doopravdy. Texty z písní používám někdy i v reálné konverzaci. Zajímavé je, že když složím vlastní písničku, tak mi dělá problém si ji zapamatovat, narozdíl od písniček, které jsou už nahraný :D.
Výsledek obrázku pro girl and headphones

Kdo jsem??

14. ledna 2017 v 12:45 | Zrzka
Vítej na mém blogu! :-) .. A kdo jsem?
Jsem 15-ti letá a drzá zrzka. Mojí vášní je hudba, zpěv a mé zrzavé vlasy. Jsem člověk, který myslí vždycky do budoucna.. Například teď v Lednu, už mám plány na léto :D. Od září možná začnu chodit na modeling. Co se také týče mé budoucnosti, tak si dávám dosti vysoké, ale možné cíle. Jsem docela snílek a jsem na to hrdá. Co se týče mých přátel, tak jich vlastně moc nemám. Jsem introvertní tip a většinou mě kámošky podrazí, takže moje motto je ''Důvěřuj pouze sám sobě.'' Co se týče mé osobnosti, tak nikdo mě nedokáže pořádně popsat, vzhledem k tomu, že se ke každému člověku chovám úplně jinak. Ale všichni se schodneme na tom, že jsem vtipná a upřímná.